Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice

Kategorie Dámy

200 metrů plavání přes rybník aneb z jedné zátoky u hráze do druhé.

Horské kolo – 9 km. Po tvrdém asfaltovém stoupáku od rybníka do lesa Vás čeká celkem pohodový převážně šotolinový okruh lesem po nepříliš frekventovaných cestách. Trať bude značena a budou na ní (možná) občerstvovací stanice i (možná) náhradní kola…

Střelba ze vzduchovky a hod granátem – přímo v lese kousek od konce resp. začátku cyklistické části se uskuteční střelba ze vzduchovky (3 rány) a hod granátem (3 hody). Za každou netrefu následuje trestný okruh běhu (trvá okolo 30 sekund).

Běh – 2.5 km po šotolinové cestě lesem. Cíl běhu a tím i celého partyzánského triatlonu Emina Zvůle je v prostoru hodu granátem.

Kategorie Chlapi

500 metrů plavání přes rybník aneb podél hráze rybníku Zvůle tam a zpět.

Horské kolo: Stejná trať jako dámy s tím rozdílem, že lesní okruh se pojede třikrát, takže celková délka trati je zhruba 23km. Jízda v háku je povolena, alespoň se v hlubokém lese nebudeme bát.

Střelba ze vzduchovky a hod granátem – viz Dámy.

Běh – start a cíl stejný jako u Dam, ale s tím rozdílem, že páni poběží kilometrů pět a navíc je na nich čeká jedno dlouhé pozvolné stoupání těsně před cílem (to mají i dámy) a jedno prudké krátké těsně po otočce (jak řekl klasik podobných závodů a výprav Agent, „horší je už jen dlouhé a prudké stoupání“).

Takto to nějak vypadá na staru...

   

ale máme velké abmice, příští ročník to bude vypadat asi takto:

Kategorie Podrost a Dorost

Dle počtu účastníků a jejich věku budou objemy upřesněny až na místě. Každopádně se Ženy opět mohou těšit na tvrdou konkurenci mladých vlčáků, kteří budou k jejich závodu přidruženi!

 

Společné

 

Start – u obou kategorií hromadný, díky penalizaci v reálném čase bude jednoduché vědět, kdo vede a kdo zvítězí – ten, kdo přiklopýtá první do cíle!!! U dam lze očekávat start kolem 10. až 11. hodiny dopolední, u pánů pak někdy po poledni.

Sraz  vždy během pátečního večera, nejpozději sobotního rána, čím dříve tím lépe, protože se bude vytyčovat trať a trénovat a najíždět na sportovní pitný režim atd.

Vyhlášení vítězů a oslava poražených (aneb jednoduše pitka s hudbou a zpěvem) - v blízkém restauračním zařízení a u ohně

Ubytování – tradičně v chatkách kempu Zvůle: www.zvule.cz (chatky u hráze!!)